درباره ما

گروه صنعتی احسان افروز (ثبت شده به شماره 13751) بک هولدینگ فعال در زمینه طراحی و تولید محصولات تهویه مطبوع است و قابلیت های مهندسی ما در سطح منطقه شناخته شده است، هسته اصلی و شرکت های تابعه احسان افروز طیف گسترده ای از محصولات و خدمات با کیفیت را در پروژه های مسکونی و تجاری، فن آوری کنترل هوا و راه حل های تخصصی استفاده درست و ذخیره سازی انرژی را ارائه می دهند با توجه به زیر ساخت های رو به رشد ایران و محدودیت های آب و هوای خشک کشور، سیستم های تهویه مطبوع عرضه می شود گروه صنعتی احسان افروز بیش از 25 سال پیش در سال 1372 توسط خانواده نادب تاسیس شد. این شرکت همراه با توسعه و پیشرفت کشور، گسترش یافت و در حال حاضر نقطه عطفی در تاریخ ایران مدرن است گروه صنعتی احسان افروز به توسعه موفق خود در طول این سال ها افتخار می کند و بزرگترین دستاورد خود را تامین آسایش و راحتی مردم ایران در آب و هوای گرم و خشک کشور می داند. بیش از 25 سال خدمات بی وقفه، غلبه بر شرایط آب و هوایی، تحریم و رقابت در رکود اقتصادی در حال افزایش ، این واقعیت را نشان می دهد که گروه صنعتی احسان افروز توانسته است تا حد زیادی انتظارات را برآورده نماید

راهی که رفته ایم

تاریخچه

بنیان گذاران شرکت احسان افروز ابتدا این شرکت را با هدف انجام خدمات گازرسانی مسکونی ، تجاری و صنعتی با نام احسان گاز ثبت نمودند (سال ۱۳۶۶). انجام خدمات این شرکت محدود به تعدادی از شهرستان ها بود که با گسترش فعالیت ها و افزایش پرسنل ، این شرکت آرام آرام فعالیت های خود را گسترش داده و با ثبت نام تجاری احسان افروز مشعل وارد فضای جدیدی از ارائه خدمات تاسیسات مکانیکی در سراسر ایران شد(سال ۱۳۷۲). با اوج گیری ورود کالاهای چینی به کشور ، سیاستگزاران شرکت احسان افروز بر آن شدند قدم هرچند کوچکی در زمینه کاهش وابستگی کشور عزیزمان ایران به این کالاهای اکثرا کم کیفیت بردارند و با ادغام چند شرکت کوچک تولید کننده(سال ۱۳۸۸) و نیز یاری خداوند متعال در مدت کوتاهی توانستند رزومه پرباری در این زمینه از خود برجای بگذارند. شرکت احسان افروزبه شماره ثبت ۹۸۶۶۰  ثبت سراسری و با پروانه بهره برداری شماره ۲۲۹۷ به تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت رسیده است. همچنین دریافت گواهینامه CE(استاندارد اروپا)، ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 10004(مدیریت پایش و اندازه گیری رضایت مشتری) برگ زرین دیگری بر  افتخارات شرکت احسان افروز افزود. اکنون این شرکت در تلاش است تا با جذب نمایندگانی از سراسر ایران و جهان در جهت رشد و بالندگی صنعتی میهن عزیزمان ایران گام بردارد.

لوگو شرکت احسان افروز بیانگر صنعتی بودن گروه صنعتی احسان افروز می باشد به طوری که بیننده در نگاه اول فارغ از رنگ آن ، با طرح یک چرخ دنده صنعتی مواجه می شود. استفاده از دو رنگ زرد و آبی القا کننده سرمایش و گرمایش در لوگوی احسان افروز می باشد ؛ همچنین اگر این لوگو را به دونیم کنیم نیمی سرمایش و نیم دیگر گرمایش است که نمایانگر رسته فعالیت گروه صنعتی احسان افروز می باشد.

گروه صنعتی احسان افروز هم اکنون با اخذ نمایندگی انحصاری SMARTCOOL-AC انگلستان محصولات خود را که شامل انواع چیلرهای تراکمی هوا خنک ، انواع چیلرهای تراکمی آب خنک ، انواع روفتاپ پکیج یونیت ، انواع هواساز و انواع فنکویل یونیت می باشد با برند این کمپانی بین المللی به بازار عرضه نموده است.

دپارتمان ها

فروش

بخش فروش چیلر و فنکوئل

بخش فروش داکت اسپلیت

بخش فروش VRV,VRF

بخش فروش روفتاپ پکیج و هواساز

بخش فروش سردخانه و یخچال های صنعتی

تولید

بخش تولید مینی چیلرها و چیلرهای هواخنک

بخش تولید مینی چیلرها و چیلرهای آب خنک

بخش تولید روفتاپ پکیج ها و مینی روفتاپ پکیج ها

بخش تولید هواسازها

بخش تولید انواع ایرواشر و زنت های صنعتی

خدمات

طراحان و مجریان خدمات آبرسانی و فاضلاب های صنعتی ، تجاری و مجتمع های مسکونی ، آبنماها

طراحان و مجریان سونا جکوزی و استخرهای خانگی و عمومی

طراحان و مجریان خدمات گازرسانی صنعتی و مجتمع های مسکونی

طراحان و مجریان سیستم های تحت فشار ، آبیاری قطره ای و آبیاری صنعتی

طراحان و مجریان سیستم های تاسیسات سرمایشی و گرمایشی محیطی

طراحان و مجریان سیستم های بهینه سازی مصرف انرژی (Energy Saving)